Indonezikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bulu Lor, Semarang, Central Java: 50179

50179

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bulu Lor, Semarang, Central Java
Qytet :Bulu Lor
Rajon 2 :Semarang
Rajon 1 :Central Java
Vend :Indonezi
Kodi Postar :50179

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ID-JT
gjerësi :-7.03000
gjatësi :110.44000
Zona Koha :Asia/Jakarta
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bulu Lor, Semarang, Central Java është e vendosur në Indonezi.Kodi i saj është zip 50179.

Të tjerët u kërkohet në
Bulu Lor, Semarang, Central Java,50179 ©2014 kodin postar Query