Indonezikodin postar Query
IndoneziBaliGianyarSukawati: 80582
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Sukawati, Gianyar, Bali: 80582

80582

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Sukawati, Gianyar, Bali
Qytet :Sukawati
Rajon 2 :Gianyar
Rajon 1 :Bali
Vend :Indonezi
Kodi Postar :80582

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ID-BA
gjerësi :-8.60000
gjatësi :115.29000
Zona Koha :Asia/Makassar
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Sukawati, Gianyar, Bali është e vendosur në Indonezi.Kodi i saj është zip 80582.

Të tjerët u kërkohet në
Sukawati, Gianyar, Bali,80582 ©2014 kodin postar Query