Indonezikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Selebar, Ogan Komering Ulu, South Sumatra: 31515

31515

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Selebar, Ogan Komering Ulu, South Sumatra
Qytet :Selebar
Rajon 2 :Ogan Komering Ulu
Rajon 1 :South Sumatra
Vend :Indonezi
Kodi Postar :31515

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ID-SS
gjerësi :-4.01000
gjatësi :103.26000
Zona Koha :Asia/Jakarta
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Selebar, Ogan Komering Ulu, South Sumatra është e vendosur në Indonezi.Kodi i saj është zip 31515.

Të tjerët u kërkohet në
Selebar, Ogan Komering Ulu, South Sumatra,31515 ©2014 kodin postar Query