Indonezikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Biringkanaya, Makassar, South Sulawesi: 90245

90245

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Biringkanaya, Makassar, South Sulawesi
Qytet :Biringkanaya
Rajon 2 :Makassar
Rajon 1 :South Sulawesi
Vend :Indonezi
Kodi Postar :90245

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ID-SN
gjerësi :-5.15000
gjatësi :119.41000
Zona Koha :Asia/Makassar
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Biringkanaya, Makassar, South Sulawesi është e vendosur në Indonezi.Kodi i saj është zip 90245.

Të tjerët u kërkohet në
Biringkanaya, Makassar, South Sulawesi,90245 ©2014 kodin postar Query