Indonezikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Padang Hilir, Tebing Tinggi, North Sumatra: 20634

20634

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Padang Hilir, Tebing Tinggi, North Sumatra
Qytet :Padang Hilir
Rajon 2 :Tebing Tinggi
Rajon 1 :North Sumatra
Vend :Indonezi
Kodi Postar :20634

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ID-SU
gjerësi :3.32000
gjatësi :99.15000
Zona Koha :Asia/Jakarta
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Padang Hilir, Tebing Tinggi, North Sumatra është e vendosur në Indonezi.Kodi i saj është zip 20634.

Të tjerët u kërkohet në
 • 20634 Padang+Hilir,+Tebing+Tinggi,+North+Sumatra
 • 5480000 Puerto+Montt,+Llanquihue,+Los+Lagos
 • H7M+3E7 H7M+3E7,+Laval,+Laval,+Laval,+Quebec+/+Québec
 • 5044+MG 5044+MG,+Tilburg,+Tilburg,+Noord-Brabant
 • 7559+NM 7559+NM,+Hengelo,+Hengelo,+Overijssel
 • LV-5449 Romaniški,+LV-5449,+Kalkūnes+pagasts,+Daugavpils+novads,+Latgales
 • 4912 Ried+im+Innkreis,+Oberösterreich
 • 1020 Urbanización+los+Laureles,+Caracas,+Capital
 • 31842-090 Rua+Pedro+Garcia,+Tupi,+Belo+Horizonte,+Minas+Gerais,+Sudeste
 • 91092 ירושלים/Jerusalem,+מחוז+ירושלים/Jerusalem
 • 650000 Cam+Hải+Tây,+650000,+Cam+Lâm,+Khánh+Hòa,+Nam+Trung+Bộ
 • 44-300 44-300,+Arendarska,+Wodzisław+Śląski,+Wodzisławski,+Śląskie
 • 0486 Oslo,+Oslo,+Oslo,+Østlandet
 • 20221 Sandhuravi,+20221,+Ithaa+Goalhi,+Malé,+Malé
 • 01920 Sağırlar,+01920,+Ceyhan,+Adana,+Akdeniz
 • 3542+DW 3542+DW,+Lage+Weide,+Utrecht,+Utrecht,+Utrecht
 • 52291-410 Rua+Cataguases,+Guabiraba,+Recife,+Pernambuco,+Nordeste
 • LV-3306 Balande,+LV-3306,+Alsungas+novads,+Kurzemes
 • 4405-743 Rua+de+Cruzeiro,+Vila+Nova+de+Gaia,+Vila+Nova+de+Gaia,+Porto,+Portugal
 • None Ollelewa,+Ollelewa,+Tanout,+Zinder
Padang Hilir, Tebing Tinggi, North Sumatra,20634 ©2014 kodin postar Query