Indonezikodin postar Query
IndoneziBaliDenpasarPemogan: 80221
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Pemogan, Denpasar, Bali: 80221

80221

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Pemogan, Denpasar, Bali
Qytet :Pemogan
Rajon 2 :Denpasar
Rajon 1 :Bali
Vend :Indonezi
Kodi Postar :80221

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ID-BA
gjerësi :-8.71000
gjatësi :115.19000
Zona Koha :Asia/Makassar
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Pemogan, Denpasar, Bali është e vendosur në Indonezi.Kodi i saj është zip 80221.

Të tjerët u kërkohet në
 • 80221 Pemogan,+Denpasar,+Bali
 • 02160 Sashilpampa,+02160,+Yungay,+Yungay,+Ancash
 • 5320-307 Bairro+do+Carvalhal,+Vinhais,+Vinhais,+Bragança,+Portugal
 • 622105 622105,+Fune,+Fune,+Zamfara
 • 02160 Santa+Teresa,+02160,+Yungay,+Yungay,+Ancash
 • 4830-769 Rua+da+Botica,+Taíde,+Póvoa+de+Lanhoso,+Braga,+Portugal
 • 95030 Pedara,+95030,+Pedara,+Catania,+Sicilia
 • 6542+VG 6542+VG,+Nijmegen,+Nijmegen,+Gelderland
 • 02174 Anquiuran,+02174,+Santa+Cruz,+Huaylas,+Ancash
 • None Baidoa/Bardaale/Laanta+3A,+Baidoa,+Bay
 • 4872+WK 4872+WK,+Etten-Leur,+Etten-Leur,+Noord-Brabant
 • 4450-065 Rua+Brito+Capelo,+Matosinhos,+Matosinhos,+Porto,+Portugal
 • 1080000 General+Lagos,+Parinacota,+Arica+y+Parinacota
 • 04000 Callapa+Rosell+(Rosell),+04000,+Sabandía,+Arequipa,+Arequipa
 • 05455 Kralanh,+05455,+Moha+Sang,+Phnum+Sruoch,+Kampong+Speu
 • J0K+3K0 J0K+3K0,+Chertsey,+Matawinie,+Lanaudière,+Quebec+/+Québec
 • 4950-010 Pereiro,+Abedim,+Monção,+Viana+do+Castelo,+Portugal
 • 05-075 05-075,+Bukowa,+Wesoła,+Warszawa,+Mazowieckie
 • 4830-328 Rua+de+Longainho,+Geraz+do+Minho,+Póvoa+de+Lanhoso,+Braga,+Portugal
 • 656-831 656-831,+Jangmok-myeon/장목면,+Geoje-si/거제시,+Gyeongsangnam-do/경남
Pemogan, Denpasar, Bali,80221 ©2014 kodin postar Query