Indonezikodin postar Query
IndoneziBantenCilegonGedongdalem: 42413
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Gedongdalem, Cilegon, Banten: 42413

42413

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Gedongdalem, Cilegon, Banten
Qytet :Gedongdalem
Rajon 2 :Cilegon
Rajon 1 :Banten
Vend :Indonezi
Kodi Postar :42413

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ID-BT
gjerësi :-5.99000
gjatësi :106.05000
Zona Koha :Asia/Jakarta
Koha Koordinuar Universal :UTC+7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Gedongdalem, Cilegon, Banten është e vendosur në Indonezi.Kodi i saj është zip 42413.

Të tjerët u kërkohet në
Gedongdalem, Cilegon, Banten,42413 ©2014 kodin postar Query